Author: n***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice and useful. Would recommend everyone to buy it
Màu sắc: màu đen
Price: 1.377.000₫
Original Price: 1.449.500₫
| Material | PE |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black1 |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2401168767890990 |
Brand Name: Coopers
Quality: 4308359 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: n***9
Date:
Review: Very nice and useful. Would recommend everyone to buy it
Màu sắc: màu đen
Author: 6***4
Date:
Review: very good. thanks Shein!
Màu sắc: màu đen
Author: k***r
Date:
Review: Muito bom, será usado para assistir e serve bem para isso, trava um pouco em jogos (Roblox).
Màu sắc: màu đen
Author: 0***7
Date:
Review: Me encanto su calidad
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm